ברכות לרגל הרכישה המרגשת!

כמעצבת הבית של חברת ׳יפו תל-אביב׳, אשמח להיפגש עמכם בקרוב על מנת לייעץ ולסייע במימוש מלוא הפוטנציאל הגלום בדירתכם החדשה.

 

בין אם הדירה שרכשתם מצויה בשלבי תכנון ובין אם בשלבי בנייה, תוך זמן לא רב תדרשו להחלטות עיצוביות משמעותיות ראשוניות הנוגעות למעטפת הפנימית של הדירה. בין היתר: בחירת ריצופים וחיפויי קירות, בפרט בחדרים ה"רטובים", בחירת כלים סניטריים ובחירת מטבח.

 

על מנת שהתוצאה הסופית של הבית שלכם תהיה אהובה עליכם, הרמונית ושלמה, מוטב להגיע לשלב הבחירות המקדמיות הנ"ל, כשאתם מגובשים מבחינת טעמכם העיצובי והסגנון, או שילוב הסגנונות, המועדפים עליכם.

 

הייעוץ העיצובי שתקבלו ממני תלוי, בראש ובראשונה, במטרה אשר לשמה נרכשה הדירה והאם היא מיועדת להשקעה ולמגורי צד ג' או, לחלופין, האם מדובר בדירת החלומות המיועדת להיות 'בית' עבורכם ולשמש למגוריכם האישיים.

 

על השונה והדומה שבין תהליך עיצוב והלבשה של דירה למגורים לבין נכס להשקעה - כנסו ל שירותי עיצוב והלבשה ב - ׳מבט על׳.

 

כלקוחות חברת יפו תל-אביב, מפגשי הייעוץ שלכם איתי נפרשים על פני מספר שעות המוגדרות מראש.  

המטרה שלי היא להפיק עבורכם את המקסימום מפרק זמן זה ולהותיר אתכם עם הערך הרב ביותר האפשרי, בנסיבות הזמן.

מבחינתי זה אומר להותיר אתכן ואתכם עם קונספט עיצובי שיאפשר לכם להמשיך ולעצב את ביתכם באופן יעיל וממוקד, בכוחות עצמכם, גם ללא המשך ליווי של אנשי מקצוע.

 

בתום פרק הזמן שהוקצב לנו, יעמדו בפנינו 2 אפשרויות:

כאמור, להיפרד כידידים טובים בסוף תהליך הייעוץ, כשאתם מצוידים בקונספט עיצובי ממוקד להמשך הדרך. אז אאחל לכם הצלחה רבה ביישום הקונספט וסיפוק רב מן הדרך ומן התוצאה.

לחלופין, אם אתם אנשים עם זמן פנוי מוגבל או כאלה שמעדיפים לקבל מן המוכן ולברך על המוגמר, קיימת אפשרות לשכור את שירותיי להמשך עבודה וליווי לשלבי  הרכישות והביצוע  בפועל

 

כך או כך, אני מאחלת לכם הנאה מרובה מן הדירה התל אביבית שלכם ומן העיר הנפלאה והכל כך ייחודית בה היא שוכנת.

 

אעמוד אתכם בקשר בימים הקרובים לשם תיאום פגישת ההיכרות בינינו.

להשתמע, קרן אור