די לי מהיום יום של מחלוקות והתכתשויות, די לי מאנרגיות קשות ובעיקר די לי מיכולת מאד מצומצמת להשפיע לטובה בהליכים שמטיבם ומטבעם כרוכים בסבל רב.

 

החיים והאחראי(ת) שם למעלה, כיוונו אותי, בדיוק רב, למהות ולמקום שהוא הכי שלי. מקום בו העשייה שלי, לא זאת בלבד שהיא מחוללת שמחה אצל לקוחותיי ואצלי גם יחד, אלא שמדובר בשמחה מתמשכת ובת קיימא.

 

הקונספט של לקחת 4 קירות לבנים ״מן הניילונים״ ולהפוך אותם לבית, היצירה של 'יש מאין' והתהליך שטומן בחובו התבוננות, גילוי, שיקוף והעצמה – כל אלה מחברים אותי לעולמות של יצירה והשראה ומעלים לי את הדופק.

ועל זה כבר נאמר: "תבחרי עבודה שאת אוהבת ולא תצטרכי לעבוד אפילו יום אחד נוסף בחייך". אני יכולה להעיד בהודיה עצומה שהנוסחה אכן עובדת.

 

כיום, אני זוכה לפגוש את לקוחותיי על נקודה בציר הזמן שכולה התרגשות, שמחה וציפייה לבאות. אין מוקירת ומכירת תודה ממני על היכולת והאפשרות להוביל וללוות את לקוחותיי, יד ביד, בתהליך מרגש ולהגיע לתוצאה שלוקחת את ההתרגשות צעד אחד קדימה.

 

להשלמת ההיכרות ביננו, אוסיף ואציין שאני נשואה כבר שנים ארוכות לאיש שאני אוהבת ואני אם ל-2 בנות מתבגרות ונהדרות. אם תשאלו את דני, הבת שלי, היא תגיד שאני גם אמא, לא ביולוגית, לחתול ולכלב שהם גם חלק בלתי נפרד מהמשפחה.

 

לסיכום...

פעם, כעורכת דין, עסקתי בפירוק השיתוף בבתים.

היום, כמעצבת, אני עוסקת בהקמה של בתים והפיכתם לקן חם, מקור של כח ונחמה.

 

מודה אני. כל יום מחדש...