בכדי לאפשר לכם לקבל טעימה מעולמי כמעצבת, להלן מספר נקודות מפתח המנחות אותי במלאכת עיצוב והלבשת הבית:

בית עם אישיות. שלכם

אני מאמינה שכשיש הלימה וחיבור בין הסטייל והעיצוב של ביתכם לבין האופי והאישיות שלכם - שם קורה כל הקסם. אז, ביתכם ירגיש לכם כמו כפפה ליד. שייך, מזמין, עוטף ונינוח.

למעשה, מבחינתי, המחמאה הכי טובה שתוכלו לקבל היא שהבית שלכם הוא "בול אתם".

מה שיעיד עליכם אינם רק הספה או שולחן הקפה, יפים ככל שיהיו. מה שיעיד וייחרט אלו הפריטים הייחודיים לכם. בין השאר: האוספים, הצילומים, החפצים שליקטתם במסעותיכם, הספרים, חפצי הנוי המשוגעים וההומוריסטיים, האומנות הייחודית ופריטי הוינטג' המקוריים.

עיצוב 'סגנון חיים'

נקודת המוצא ביצירת קונספט עיצובי לכל בית ובית היא הבנת אורח החיים הייחודי ליושבי הבית.

העיצוב שיבוא בהמשך הוא נגזרת של אורח חיים זה.

כך למשל, אם אתם בשלנים שאוהבים לארח בביתכם בכל הזדמנות, הקונספט העיצובי יישקף בדיוק את זה וככל הנראה יכלול שולחן אוכל בגודל מקסימלי, כסאות איכותיים ומזמינים, ארון כלים גדול ממדים שישרת את אזור האירוח וכמובן בר משקאות לעילא.

המטרה שלי, כמעצבת, היא לזהות את אורח החיים הייחודי שלכם, על השגרה ועל ה"ניצוצות" שבו, ולעצב את ביתכם באופן שיאפשר לכם לחוות את אורח החיים שבחרתם כפי שמעולם לא חוויתם אותו - בגרסתו המיטבית ביותר, זו שאתם עצמכם הכי אוהבים.

קדושת ה-"יומיום"

אני מאמינה שכל אדם צריך ליצור עבור עצמו שיגרה מבורכת, והרי מה הם חיינו אם לא אסופה של 'יום אחר יום'...

ואיפה מתחילה השגרה, אם לא בבית?

תנו לבית שלכם, באמצעות העיצוב, הזדמנויות לשמח אתכם ולהיות מקום של אסתטיקה מאירת עיניים, רוגע והטענת אנרגיות. מקום עוטף ונעים שאתם משוועים לשוב אליו בסופו של יום ולהיות בו, פשוט להיות.

הכניסו לתוך מרחב המגורים פריטים שפותחים לכם את הלב והפכו אותם לחלק מהיומיום. כך למשל, סט הכלים הכי יפה, זה שחלקנו שומרים בארון למעלה ומוציאים רק בזמן אירוח – חייב לצאת לקדמת הבמה! לקשט ולשמש אותנו בחיים השגרתיים. להיות חלק מהיומיום.

בשבילי, כוס קפה עם עוגה משובחת – הם משובבי נפש שבעתיים כשהם מוגשים בכלים נאים ומלאי שיק. הטעם יהיה אותו טעם, אבל כעת כל החושים נכנסים לעבודה והחוויה כולה מתרוממת פלאים.

כך נוצרים רגעים קטנים של אושר, על בסיס יומי.

הרבו בהם, בתוך ביתכם, ואין ספק שמפלס האושר בעולמכם יעלה. זו מתמטיקה פשוטה.

עיצוב מתחיל בתחושה!

אין ספק שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים ואין להפחית מחשיבותם. יחד עם זאת, כשאני מעצבת חלל, שם המשחק עבורי הוא, קודם כל, TOTAL LOOK. האופן בו, באמצעות שילובים וחיבורים מעניינים ומאוזנים, כלל הפרטים בחלל מתגבשים לכדי שלם אחד הגדול מסך חלקיו.

במקום הזה נוצרת אווירה ייחודית בחלל ומתעוררת תחושת WOW. במקרה שלי – מדובר בתחושת גוף של ממש.

אווירה עוטפת, חמה ומזמינה בבית נוצרת מחיבורים וניגודים לא צפויים אך מרתקים, ממגוון עשיר ומנוגד של חומרים וטקסטורות שיוצר עומק ועניין בחלל, מאיזון בין צבעוניות עזה למונוכרומטיות מרגיעה ובין ניקיון עיצובי מול עומס ושפע.

אני סבורה שמעצבות ומעצבים טובים הם בעלי טביעת עין ייחודית, דמיון מפותח, טעם משובח, הקשבה נוקבת ואינטואיציה חזקה.

אבל מעל הכל, מעצבות ומעצבים טובים ניחנים ביכולת לערבב ולחבר, לפעמים, אלמנטים בלתי קשורים בעליל אך בתמונה הגדולה, נוצר שילוב מעניין ומקורי ונרקמת תחושת ה WOW המדוברת.